01

Hlavním oborem podnikání společnosti STRAND je výroba z nerezu. V oddělených provozech, dle požadavku zákazníků, zpracováváme také hliník, mosaz a konstrukční ocel.

Společnost definuje tři obchodní jednotky:

• Dopravníky a dopravníkové systémy tj.: komplexním řešením dopravních a manipulačních problémů při mezioperační a expediční přepravě především v provozech s vysokými hygienickými nároky. Nabízíme zejména expediční systémy v masokombinátech, linky ke kompletaci výrobků při postupné montáži, příjmové a balící linky na porážkách drůbeže, dopravníky v mezioperační dopravě, dopravníky pro plnící etiketovací a balící linky a dopravníky pro gastronomické provozy,

Architektura a stavební zámečnictví tj.: výroba atypických stavebních prvků podle požadavků zákazníka. Nabízíme zejména schodišťové komplety, bezpečnostní madla, atypické žebříky, poklopy, krycí a dekorativní prvky, ploty, brány, mříže, venkovní a vnitřní orientační systémy (směrovky, orientační tabule, firemní štíty, vývěsní skříňky,…) a užitkové prvky (pracovní stoly, police, rámy, atypické dřezy, žlaby, digestoře, výdejní pulty,…) zejména v nerezovém provedení,

Zakázkové zpracování nerez oceli tj.: využití zkušeností se zakázkovou výrobou a flexibilních výrobních kapacit. Nabízíme veškeré zámečnické práce (dělení materiálů na pásové pile a tabulových nůžkách, lisování a ohraňování, ohýbání a zakružování trubek a profilů, zhotovení speciálních povrchových úprav, nýtování, šroubování, svařování odporové, MIG a TIG dle ČSN EN ISO 3834-3 a ČSN EN ISO 9001…) a kusovou strojní výrobu (třískové mechanické obrábění – soustružení, frézování, vrtání, broušení, řezání…).

STRAND navazuje na tradici důlního zámečnictví od roku 1861 a výroby technologií pro potravinářský průmysl od roku 1966.