Společnost STRAND podpořila konání 4.ročníku ROBOSOUTĚŽE 2012 (finálovou soutěž robotů LEGO Mindstorms v rámci předmětu A3B99RO Roboti bakalářského programu Kybernetika a robotika), které se uskutečnilo v pátek 14.12.2012 od 15 hod v Zengerově posluchárně (tj. místnosti KN:E-107) na Karlově náměstí na Fakultě Elektrotechnické, ČVUT v Praze.
Úkolem bylo sestavit a naprogramovat robota tak, aby samostatně bez jakékoliv další pomoci (ovládání robota pomocí hlasu, bluetooth či jiných komunikačních kanálů není dovoleno) jel po přímé dráze, našel ,,koryto řeky“ (otvor-příkop v celé šířce dráhy) přes kterou položí mobilní most, přejede po něm na druhou stranu, mobilní most si sebere a v co nejkratším čase s ním dojede do cíle.
Více informací o předmětu Roboti najdete na webových stránkách http://dce.fel.cvut.cz/roboti.
Informace a pravidla o finálové úloze “ Mobilní most “ najdete na webových stránkách https://support.dce.felk.cvut.cz/roboti/index.php?sekce=roborace_university&id=roborace_1213_rules.

9

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

povinné

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.