Stanice metra Nádraží Veleslavínhttps://www.stream.cz/blanik/10005422-motol-konecna-stanice

 

Projekt čtyř nových stanic metra na trase A, byl úspěšně dokončen. Do zkušebního provozu byly nové stanice metra Nádraží Veleslavín, Bořislavka, Petřiny a Nemocnice Motol uvedeny v první polovině března 2015 a novým metrem se ze stanice Bořislavka až do stanice Nemocnice Motol mohli svézt první cestující již 6.dubna 2015.

 

Chtěl bych také připomenout z videa zmíněné stanice metra Střížkov, Prosek a Letňany, které se budovaly od roku 2004 a na kterých se naše společnost také podílela. Do provozu byly pro veřejnost tyto stanice uvedeny 8.května 2008.

 

Jsem velice rád, že společnost STRAND měla možnost se podílet na tak významné výstavbě městské infrastruktury v našem hlavním městě.

 

Přejeme těmto novým stanicím, ať mají co nejvyšší návštěvnost a jsou pro všechny občany i cizince co možná nejlepší volbou, ať už z hlediska pohodlnosti, času nebo jiné možné aktivity.

 

S pozdravem

Lubor Semrád

jednatel společnosti

 

 

 

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

povinné

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..